O Řešidle

Řešidlo je internetový pořad vydavatelství First Class Publishing a.s. Když jsme v roce 2011 zakládali portál FirstClass.cz a začali vydávat magazín FC, netušili jsme, že po pár letech budeme mít více než půl milionu čtenářů a přes milion návštěv měsíčně. Jak postupně naše komunita rostla, začali jsme dostávat stále více osobních dotazů s žádostí o radu, pomoc nebo názor. Přestože se snažíme reagovat každému zvlášť, přišla nám obrovská škoda se o některé zajímavé dotazy nepodělit, protože odpovědi na ně by mohly pomoci celé řadě z vás. Samozřejmě při zachování maximální diskrétnosti pravidelně vybíráme témata, na které se v Řešidle zaměřujeme. Jakákoliv otázka, která se týká spokojeného života, úspěchu nebo osobního rozvoje je vítána a rádi se na ni zaměříme!

Pro koho je Řešidlo

Někdy člověk potřebuje jít se svým problémem, dotazem nebo jakýmkoliv trápením ven. Řešidlo je tu pro všechny ty, kdo mají jakékoliv otázky, se kterými potřebují poradit. Sice neumíme odpovědět na každou otázku, ale věříme, že náš názor vám může pomoci. A hlavně v tom nejsme sami - naše komunita dnes čítá stovky tisíc lidí, osobních příběhů a zkušeností. Nejen, že vy můžete vaším příběhem obohatit druhé, ale také oni mohou obohatit vás. Budeme se těšit.

Kdo stojí za Řešidlem

Hlavním hnacím motorem Řešidla a vaším průvodcem v řešení všech možných otázek je zakladatel a tvůrce portálu FirstClass.cz a autor magazínu FC, Petr Casanova. Petr za více než 4 roky pomohl svými články desítkám tisíc lidí, stejně jako neutuchající energií, kterou vkládá do odpovědí každým z vás individuálně.

Sledujte nás Odebírat e-mailem (4978)