O Lowkosťácích

Lowkosťáci milují cestování, ale také milují, když je to moc nestojí. V našem případě, jde o obyčejné kluky, které nebavilo sedět na židlích a čekat na příležitost a raději se vydávají plnit si své sny o cestování po světě. A protože prozatím Lowkosťáci nemohou cestovat první třídou a bydlet v 5***** hotelech, vydávají se na své cesty s velmi omezeným rozpočtem. Při cestování na vlastní pěst se dá určitě hodně ušetřit a zároveň vidět a hlavně zažít mnohem víc, než když se vydáte do světa s cestovkou. Lowkosťáci ukazují takové cestování v praxi a přidávají různé tipy, jak na místě ušetřit za ubytování, letenky, jídlo, dopravu a poznávací aktivity.

Pro koho Lowkosťáci jsou?

Lowkosťáci jsou pro každého, koho zajímá cestování a poznávání cizích krajů a kultur. Pokud byste se sami chtěli vydat do exotických krajin a nevíte co Vás tam bude čekat, přináší Lowkosťáci - oproti klasickým dokumentům z jednotlivých destinacích - i pohled samotného cestovatele. Stejně jako kdokoliv z Vás budou i Lowkosťáci postaveni do pozice, že v dané destinaci ještě nebyli a budou se muset s novou destinací poprat – s jazykovou bariérou, s kulturními odlišnostmi a mnoha kroky do neznáma. Cílem Lowkosťáků je ale hlavně projet cílovou destinaci a poznat co nejvíce z místní kultury. Jednotlivá videa tak mají sloužit i jako průvodce a inspirace k Vaší cestě a zároveň bude moci sledovat, kolik samotná cesta stojí.

A není vlastně každý z nás někdy trochu Lowkosťák?

Kdo stojí za Lowkosťáky

Hlavním Lowkosťákem je Viktor. Viktor je vystudovaný právník, který opustil velmi nadějně rozběhnutou kariéru a dobře placené místo v jedné z nejprestižnějších advokátních kanceláří působících v Česku, aby se mohl věnovat své největší vášni, kterou je cestování. Viktorova cesta nevedla z advokátní kanceláře přímo k Lowkosťákům, ale nejprve rok strávil na cestách a životem v Austrálii a následně působil v cestovní kanceláři v ČR. Nyní se vydává s kameramanem Kubou na další dobrodružství, které už můžete sledovat s ním.

Sledujte nás Odebírat e-mailem (4927)