O FCA

FC Academy (FCA) vznikla za účelem spojovat začínající podnikatele a pomáhat jim v řešení každodenních podnikatelských otázek. Již v prvním roce otevření akademie se do naší komunity zařadilo více než 18.000 podnikatelů a během prvního běhu akademie proběhlo více než 2.500 e-mailových komunikací. Pod obrovským náporem dotazů jsme byli nuceni změnit celý koncept akademie do formy internetového televizního pořadu s možností komunikace formou diskuse pod videem nebo na facebookovém profilu akademie. Kromě této zásadní změny došlo zároveň k rozšíření bezplatného obsahu a tak se nyní můžete každý týden těšit na 2 nová videa řešící různé problémy začínajících podnikatelů.

Pro koho je FCA

FC Academy je komunitou, která staví na propojování začínajících a zkušenějších podnikatelů. Věříme, že pokud nyní jako začínající podnikatel přijmete rady, náměty nebo inspirace od zkušenějších, budete to v budoucnu jako ostřílení podnikatelé vracet těm, kdo stojí na začátku. FCA je tu tedy pro všechny, kdo chtějí pomáhat tvořit v ČR kvalitní podnikatelské prostředí.

Kdo vede FCA

FC Academy vznikla jako projekt vydavatelství First Class Publishing a.s. V čele projektu stojí od začátku zakladatel a tvůrce portálu FirstClass.cz a autor magazínu FC, Petr Casanova. Aktuálně hledáme nové tváře pro naše projekty a tak i u FCA předpokládáme, že se již brzy budete kromě Petra moci “setkávat” i s dalšími úspěšnými podnikateli.

Sledujte nás Odebírat e-mailem (4927)