O Cvičím chytře

Příznivci pořadu Cvičím chytře jsou aktivní lidé, které nebaví nečinně sedět na gauči a koukat na TV, natož si u toho pochutnávat na vuřtech a nemít dobrou náladu - to tělu přináší jen závadu. Chtějí se hýbat, ve svém hýbání zdokonalovat a své hýbání a ohýbání ovládat - prostě a jednoduše jej za všech okolností zvládat a výkonnostně se posouvat. S Cvičím chytře se naučíte základní principy pohybu, cvičení i sportování - nejen v kanceláři a parku, ale i přímo u vás v obýváku, proto cvičím chytře, ať necítím se kypře.

Pro koho Cvičím chytře je?

Cvičím chytře je naprosto pro každého. Malé - velké, útlé - i široké, juniory - seniory, hobíky - i profíky. Prostě a jednoduše pro každého jedince, který chce se sebou něco udělat a aktivně a hlavně CHYTŘE se hýbat.

Kdo stojí za Cvičím chytře

Hlavní cvičenkou je Lucie Dytrychová. Nejen instruktorka a trenérka, ale sportovkyně tělem i duší. Lucie si vyzkoušela různé pracovní profese, až zakotvila ve sportu - ze sportovní záliby se stala vášeň, zaměstnání i povolání. Nyní se vydává s týmem pořadu o cvičení, aby vás zasvětila do tajů sportování i mimo fitness centra... Pojďte cvičit s ní!

Sledujte nás Odebírat e-mailem (4927)