O Business Leaders

Každý jsme v životě asi měli nějaký vzor. Oblíbeného sportovce, umělce nebo třeba svoje rodiče. Vzory jsou pro nás důležité, protože nás motivují v každodenním snažení, ale také nám často ukazují cestu, jak úspěchu dosáhnout. Projekt Business Leaders je tu pro všechny podnikatele, kteří se rádi učí od úspěšných. Nechceme ovšem ukazovat jen notoricky známé příběhy a z médií okoukané tváře. Úspěšný podnikatel je pro nás každý, kdo začal a snaží se poctivě uspět. Věříme, že pro maminky na mateřské bude nejlepším vzorem jiná maminka, která sebrala odvahu, začala podnikat a překonala první překážky. Určitě bude lepším vzorem než miliardář, který přišel k většině majetku v privatizaci. Věříme, že pro podnikatele, který každý den buduje svoje podnikání pohybující se v milionových řádech může být výrazně platnější rada někoho, kdo právě podobné problémy vyřešil nebo nedávno překonal, než rady podnikatele, který chystá svou firmu pro vstup na americkou burzu.

Pro koho je Business Leaders

Business Leaders je pro všechny podnikatele, kteří se chtějí učit od úspěšných. Snažíme se vybírat zajímavé osobnosti, které jsou v různých fázích své podnikatelské dráhy tak, aby si každý mohl najít svůj vzor, resp. někoho, kdo mu má co říct. Stejně tak je ovšem Business Leaders i prostorem pro podnikatele, kteří chtějí pomáhat druhým. Předávat své příběhy, zkušenosti a rady. Budeme rádi, když se k naší komunitě připojíte.

Kdo vede Business Leaders

Tomáš Vybíral za svou kariéru udělal jako šéfredaktor magazínu Business Life celou řadu rozhovorů s významnými českými a slovenskými podnikateli. Slyšel stovky příběhů a nyní se soustředí na to, aby aktivně vyhledával nové podnikatelské hvězdy na začátcích, ale i v pokročilejších fázích svého podnikání. V Business Leaders Vám kromě rozhovorů bude Tomáš přinášet i zajímavé čtení na stránkách našeho magazínu Business Life.

Sledujte nás Odebírat e-mailem (4927)